Lūdzu zvaniet

+371 29183505

Auto virsbūves un lukturu pulēšana

Jo vecāks paliek auto, jo vairāk zūd tā krāsas spīdums un blāvāka paliek lukturu gaisma.
Mēs piedāvājam atjaunot Jūsu auto estētiskumu!

Auto lukturu pulēšana.

Automašīnas virsbūve nepārtraukti tiek pakļauta skrāpējumiem no putekļiem un nelieliem akmentiņiem, līdz ar to auto lukturi zaudē savu spožumu un caurspīdīgumu, mikroplaisu un skrāpējumu dēļ tie izskatās nolietojušies. Pieredzējuši meistari uzskata, ka lukturu pulēšana ir nepieciešama pēc katriem nobrauktiem 50 000 kilometriem. Tā kā lukturis nelaiž cauri gaismu pilnā apjomā, vadītājam vairāk jāpiepūlē acis, lai labāk varētu kontrolēt situāciju braucot pie stūres.
Lukturu pulēšanas process aizņems vien pāris stundas, bet tas palielinās gaismas intensitātes plūsmu, kas nodrošinās Jums papildus drošību uz ceļa un uzlabos Jūsu automašīnas ārējo izskatu.
Pulēšanu var veikt priekšējiem, aizmugurējiem, bremžu un gabarītlukturiem.
Lukturu pulēšanas procesā tiek noņemta bojātā virskārta. Pēc klienta vēlmes tiek uzlikts lukturu aizsargpārklājums vai aizsargplēve, kas pasargā lukturi no vides kaitīgās mehāniskās ietekmes. Uzlabojas luktura gaismas caurlaidības intensitāte un redzamība tumšajā diennakts laikā uzlabojas līdz pat 70%.

Cenas sākot no 35 EUR (atkarībā no luktura stāvokļa un izvēlētā pēcapstrādes veida).

Auto virsbūves pulēšana.

Automašīnas estētiskums ir atkarīgs no virsbūves tīrības un krāsas spožuma. Virsbūves pulēšana palīdz atjaunot krāsas spīdumu un pēcapstrādes pārklājums pasargā no nelabvēlīgās turpmākās ietekmes.
Pulēšana tiek veikta ar pulēšanas pastām 3M, RUPES, Koch.

Pirms pulēšanas:

Pēc pulēšanas un keramiskā pārklājuma:

Cenas sākot no 100 EUR (atkarībā no automašīnas veida un stāvokļa, kā arī izvēlētā pēcapstrādes veida).