Lūdzu zvaniet

+371 29183505

Aizsargplēves

  • Veikals

 

   aizsargplevesAizsargplēves – tas ir drošs un izdevīgs veids kā nodrošināties pret nepatikšanām un saglabāt savu veselību. Ir skaidri jāsaprot kāda biezuma    aizsargplēves ir piemērotas konkrētajai situācijai. Diemžēl Latvijas Republikas likumi nenosaka drošības plēvju pielietojumu.

Balstoties uz Eiropas valstu aizsargplēvju uzstādītāju pieredzi, mēs esam apkopojuši galvenās dažāda biezuma plēvju pielietojuma rekomendācijas.

 Aizsargplēves 2 mil. Pretlausku aizsardzība.

   Tiek uzstādītas uz neliela izmēra stikliem un spoguļiem. Tiek izmantotas gadījumos, kad ir nepieciešams nodrošināt aizsardzību no stikla lauskām. Ļoti aktuālas veselības aizsardzībai ar mērķi aizsargāt sevi, savus mīļotos un bērnus no grieztām brūcēm.

Aizsargplēves 4 mil (100 mikroni). Antivandālisma aizsardzība.

   Šīs plēves ļauj stiklam izturēt triecienus un saglabāt savu veselumu. Tiek izmantotas gadījumos, kad ir nepieciešams nodrošināt aizsardzību no huligānu uzbrukumiem, nostiprinot liela laukuma stiklus un spoguļus.

Aizsargplēves 8 mil (200 mikroni). Pretielaušanās funkcija.

   Tiek uzstādītas telpās ar zemu zādzību iespējamību uz biroju, veikalu, kafejnīcu un bāru stikliem, kā arī uz komercuzņēmumu un privāto organizāciju stikliem, kurās netiek glabātas lielas materiālās vērtības un uz pirmā stāva dzīvokļu un personīgo māju stikliem. Plēve droši aizsargā stiklu no sitiena ar metālisku priekšmetu, mestas nūjas vai akmeņa.

Aizsargplēves 12 mil (330 mikroni). Pretielaušanās, vidējs stiprinājuma līmenis.

   Tiek uzstādītas uz stikliem telpās ar augstu zādzību iespējamību, objektos, kuros tiek glabātas materiālās vērtības ar augstu vērtību, dārgu preču un rotājumu veikalos, juvelierveikalu un autosalonu vitrīnās un logos.

Aizsargplēves 16 mil (400 mikroni). Pretielaušanās, augsts stiprinājuma līmenis.

   Tiek rekomendētas organizācijām un iestādēm, kuras ir pakļautas lielam zādzību riskam. Tiek uzstādītas uz juvelierveikalu un ieroču veikalu stikliem, finansu iestādēm ar lielu skaidras naudas apgrozījumu, norēķinu grupām un banku filiālēm, valūtas apmaiņas punktiem un lombardiem, muzejos un privātajās kolekcijās, slēgtajos fondos un valsts iestādēs.

glass